ang
swe
cze
Španělsko - Costa Blanca   domů
   apartmány
   vybavení
   ceník

   video ke stažení
   počasí
   doprava

   jak rezervovat
   rezervace
   kontakt


   kam jít - co dělat

   Costa Blanca
   pláže
   zábavné parky
   zoo a safari
   výlety
   trhy
   noční život


terra mitica

terra mitica

mundomar
lemon express   
Altea - Ceny Podle Obdobi

 
beach
 
Pláže

Kamínkové pláže - 1 km - Písečné pláže - 2 km -

 
beach
 

Kam jít
Pobřeží Costa Blanca je skvostem historických památek ve městech Altea, Albir, Alicante, Calpe, El palmeral de Elche, Guadalest, Javea, Villajoyosa.

Množství tématických parků s tobogány, delfíní show, safari, či největší oceánium v Evropě.

Nedaleké město Benidorm (10km) je pobřežní oázou nočních zábavných parků, skvělých restaurací, tanečních show.

Přístav nabízí zapůjčení lodi, či cesty pravidelným spojem na nedalekou Ibizu a Mallorcu.

Evropská podoba Disneylandu - Terra Mettica - jízdy na tobogánech až 100 km/h v nezapomenutelném prostředí pěti světových kultur.

Výlety do přírody, za vovopády, faunou a florou.

Pravidelné trhy a tržiště, obchody a obchůdky naleznete v centru Altei

Zábavné parky
 
Terra Mitica

terra metica
 
 

Zábavný park  podobný známému Disney Landu s více než 50 Show denně pod širým nebem. Fantastické triky - umělci v historických kostýmech krásné tanečnice, herci, fakíři...

Divoké jízdy až 100km v hod., které probouzejí veškeré emoce a adrenalin, horské dráhy, jízdy ve vodě, jízdy strašidelnými hrady, jízdy do vývrtky, které jsou nejdelší v Evropě.
Několik druhů restaurací ve stylu pěti rozdílných světových kultur, bary a cafeterie s terasou. Obchody kde najdete upomínkové předměty - např. produkty z papyrusu dovážené přímo z Egypta, Řecka a Itálie.

Ceny vstupenek:
dospělí 33,-E na1 den,47,-E na 2 dny
děti 25,-E 1 den, 34,-E 2 dny

 
 
Mundomar

mundomar
 
 

Okouzlující zvířecí park, kde nejen vaše děti zažijí nádherné dobrodružství  s exotickými zvířaty.

Každý den zde předvádějí svá show delfíni, mroži, tučňáci i papoušci, se kterými zažijete smích i opravdovou mysterii . V parku najdete také hřiště v pohádkovém stylu, se spoustou prolézaček a skluzavek, obklopené kameny a exotickými rostlinami, kde se děti zaručeně vyřádí dosyta.

Ceny vstupenek: dospělí - 20,-E - děti od 3 - 12 let-14,-E

 
 
mundomar
 
Agualendia

 
 

Obrovská vodní říše s velkým množstvím tobogánů a klouzaček nabízí nezapomenutelný den pro celou rodinku. Nezapomeňte si s sebou vzít sluneční krémy!

Ceny vstupenek: dospělí - 23,-E - děti od 3 - 12 let-16,-E

 
Zoo a Safari
 

Safari park Vergel
V tomto ohromném parku zažijete skutečně příjemné pocity, protože tu naleznete asi stovku naprosto svobodně se pohybujících zvířat, potkáte tu dokonce i lvy, leopardy, jaguáry, či vlky.
Safari park Rio

Další fantastický park v tropickém stylu - ideální místo, kde potkáte tygry, lvi, velbloudy, opice… Můžete  zde navštívit farmu s krokodýly všech velikostí a procházet se okolo nádherně vyrostlých palem. Přitom vás budou fotit kamery, že to ani nebudete tušit a na konci cesty vám zůstane krásná vzpomínka v podobě náhodně zachycených snímků z rukou profesionálních fotografů.

 
Výlety
 

Expedice Marco polo
Expedice všeho druhu dle vaší libosti…můžete se vydat na cestu terénními vozy, na horských kolech, můžete šplhat po skalách, můžete se rozhodnout pro potápěčskou výpravu, nebo se nechat unášet vorem, či kánoí.
Pevnost hraběte z Alfazu
Zde se můžete dokonale přenést o 800 let zpátky a povečeřet spolu přímo s hrabětem ve stylu té doby. Budete svědky souboje Rytířů, kteří na koňských hřbetech brání svou čest.
Vodopády Algar
Nádherný výlet k vodopádům, kde kráčíte stezkou proti proudu dravého potoka s nejrůznějšími tůňkami a zákoutími, vhodnými pro picnik. Když se rozhodnete si i trochu zaplavat proti proudu, dostanete se až do ráje ostružin.